درباره ما

به ايران کاويان، مرجع سلامتی ايرانيان، خوش آمديد.

ايران کاويان در سال 2011 اولين مطلب خود در مورد سلامتی را منتشر کرد. ارایه مطالب معتبر برای سلامتی ایرانیان هدفی است که امروز هم با ايران کاويان دنبال می کنيم. زمانيکه تصميم به ايجاد ايران کاويان گرفتيم فقط می دانستيم که در زمينه سلامتی کمتر منبعی به زبان فارسی موجود است و همچنين بسياری از اطلاعات موجود  به زبان فارسی در اينترنت قابل اطمينان نبودند. امروز هم علی رغم در دسترس بودن مطالب بیشتر در اینترنت، هنوز پیدا کردن مطلبی معتبر آسان نیست.

سلامتی، همان چيزی که روز به روز اهميت کمتری پيدا می کند، زمينه اصلی فعاليت ايران کاويان است. هدف اين است که ايران کاويان را تبديل به منبعی نماييم که جواب گوی نياز ايرانيان به خلا موجود باشد. مطالبی که در ايران کاويان می خوانيد طبق آخرين يافته ها به روز رسانی می شوند و تنها با هدف بهبود وضع سلامت ايرانيان ارائه می گردند.

گردآوری اطلاعات در ايران کاويان در ابتدا برای ایجاد یادداشتی برای استفاده شخصی آغاز شد. بعد از چند ماه حجم اطلاعات به اندازه ای بزرگ شد که تصمیم به تایپ آنها گرفتم. هم زمان متوجه شدم که تعداد زیادی از اطرافیان به مطالب گردآوری شده علاقه دارند. پس از ثبت ایران کاویان گردآوری اطلاعات از طريق شبکه ای از دوستان آغاز گرديد و در ایران کاویان منتشر گردید. در حال حاضر اين اطلاعات که اغلب ترجمه مقالات، سايتهای دولتی ديگر کشورها، کتابها و … است به طور دايم به روز رسانی می شوند. مطالبی که در ايران کاويان می خوانيد با نهايت دقت و وسواس در انتخاب مرجع و با اطمينان از صحت تحقيق علمی برگزيده شده اند.

در انتها باید یادآور شوم که ایران کاویان و گروه داوطلب آن هیچگونه نفع مالی در ارایه این پایگاه اطلاع رسانی ندارند و از کليه دوستان گرانقدری که ما را در اين راه ياری داده و می دهند و از شما بازديد کننده گرامی تشکر می کنم.